חיפוש באתר
 
Articles
מאמרים מקצועיים
מסחר אלקטרוני
בניית אתרים
קידום אתרים
מאמרים מקצועיים בניית אתרים

בניית אתרים

רשימת המאמרים המלאה של סידיטק תציע לכם מדריך ממוקד בעברית לכל השלבים החשובים, שאפשר ליישם לבד בשיטת עשה זאת בעצמך, וכל זה בכמה הסברים פשוטים וקולעים.
בחרו מאמרים והתחילו מסלול לימוד ומיני קורס להדרכה בחינם שכוללת הסברים איכותיים ודוגמאות מעשיות עבור כל חלק מרכזי בעת בניית אתרים לעסקים שלכם.
פתרון לכל בעיה שבה תיתקלו בדגש למערכת דינאמית עבור העסק שלכם.
ולאלו שלא מחפשים המלצה למאמרים או פתרון זול בפלטפורמות ג'ומלה או וורדפרס אלא רוצים פתרון מלא ומקצועי לעסק צרו עימנו קשר וקבלו הצעת מחיר.

בניית אתרי אינטרנט

הצלחת אתר נבדקת לפי השגת המטרות והתוצאות אותן השיג. לכל אתר מטרות ויעדים שונים, כדי להקים ולנהל אתר מצליח לאורך זמן, יש צורך לתת מענה כולל המורכב ע"י מגוון משאבים ויכולות


למאמר המלא
מהו ממשק משתמש?

ממשק משתמש (User Interface) הינו מושג שמתאר את הקשר שבין האדם לבין המערכת. ניתן לומר בביטחה שמרבית המכונות שאנו מפתחים ובונים, נועדו לשימוש בני האדם. אם המכונה תהיה קשה לתיפעול, אזי האדם יתקשה לתפעל אותה.


למאמר המלא
איזה סוג אתר מתאים לך?

 התפתחות האינטרנט הביאה להתפתחותם של אתרים רבים מסוגים שונים. התפתחות זו היא חיובית כמובן ומאפשרת לכל בעל אתר לשכור אנשי מקצוע שייצרו עבורו אתר המתאים טוב יותר לצרכיו. עם זאת, היא יצרה גם אפשרויות רבות שהבחירה ביניהן אינה תמיד קלה. במאמר זה נסקור מספר אפשרויות ואנו מקווים שיעלה בידינו להקל עליכם את הבחירה בין סוגי האתרים השונים.


למאמר המלא
מדוע חשוב להשקיע בעיצוב אתר?

 עיצוב אתרים הוא תחום רחב מאוד, ומטרתו העיקרית היא למשוך את עיני הגולשים על מנת שיישארו באתר, יגלשו בו ויחזרו אליו בעתיד.
בימינו האינטרנט רווי באתרים מכל הסוגים והמינים, ולכן עיצוב אתרים ובניית האתר הם חלק בלתי נפרד מקידום האתר. עיצוב אתרים אינו רק עניין של יופי אלא גם של שימושיות. משום כך כדאי לבנות את האתר בצורה חכמה ולנסות לשלב בין שימושיות (הבאה לידי ביטוי במידה רבה בעיצוב ממשק המשתמש למשל) לבין תכונותיו האסתטיות של האתר.


למאמר המלא
כתיבת תוכן באינטרנט

אחת הבעיות השכיחות באתרים רבים באינטרנט היא חוסר התאמה בין האופן שבו כתובים התכנים לבין המדיה הווירטואלית. לאינטרנט יש חוקים משלו – גם בכל הקשור לכתיבת תוכן מקצועית.
אז איך עושים את זה?


למאמר המלא
מהו bounce rate?

 יש מן הסתם בעלי אתרים או גולשים שנתקלו במונח Bounce rate ושאלו את עצמם מהו המונח הזה. מאמר זה הוא, אם כן, בדיוק בשבילכם. Bounce rateהוא למעשה בתרגום חופשי - יחס הניתור של הגולשים ובמילים אחרות הוא בעצם מדד שמשקף את שיעור הנטישה של הגולשים. ה- Bounce rate מצביע על אחוז הגולשים שביקרו בעמוד אחד בלבד באתר שלכם, למשך שניות בודדות ולא המשיכו את הגלישה.


למאמר המלא
בניית אתר בחינם – זול שעולה ביוקר

מציעים לכם בניית אתר בחינם או בעלות סמלית? זה הרגע לעצור ולשאול את עצמכם - על איזה מודל כלכלי מתבסס גוף המציע הצעות מסוג זה? ומה הן ההשלכות של המודל הזה עבורכם?

כיום, בניית אתר אינטרנט שקולה במידה רבה לעיצוב כרטיס ביקור. למעשה, במרבית המקרים יתפוס האתר מקום מרכזי הרבה יותר ברושם הראשוני שתותירו על העולם.


למאמר המלא
סוגי אתרים ברשת

אתר מסחר אלקטרוני \ חנות וירוטאלית
פורטל - שער הכניסה לאינטרנט
אתר תדמית - כרטיס ביקור משודרג
אתר תוכן - עניין וידע
אתר קטלוגי - חלון ראווה
עמוד נחיתה - מכירה וקידום


למאמר המלא
הגדרת תקציב עבור בניית אתר

הגודל כן קובע - הגדרת תקציב לבניית אתר
בזמן תכנון תקציב לבניית האתר יש להביא בחשבון כמה גורמים, שהחשוב בהם הוא היחס שבין גודל האתר לגודל העסק.


למאמר המלא
יחס המרה - מבנה אתר אפקטיבי

ההתפתחות המהירה של רשת האינטרנט ויישומיה הרבים הולידה בין השאר גם כמה מושגים חדשים, חלקם חשובים ביותר ומתייחסים לעולם השיווק בקרב אתרי מסחר אלקטרוני
במאמר זה ננסה ללבן כמה ממושגים אלה. הבנתם תאפשר לנו לבנות אתר אפקטיבי ולמקסם את הכנסותינו.


למאמר המלא
עיצוב אתרים ידידותיים למשתמש

כמה טיפים חשובים בעיצוב אתרים שיאפשרו לגולש שלכם ליהנות מהביקור באתר שלכם ולא פחות חשוב – יגרמו לו לחזור.


למאמר המלא
בחירת מערכת ניהול תוכן מוצלחת

אז החלטתם לבנות אתר אינטרנט. יצרתם קשר עם חברה לבניית אתרים, סיפקתם מלל, תמונות וכמובן הרבה התלהבות. עכשיו עצרו רגע ובדקו את עצמכם. האם הקפדתם על תהליך נכון של בחירת מערכת ניהול תוכן לאתר?


למאמר המלא
תוכן וקונספט לאתרים

התוכן הוא בהחלט אחד החלקים המשמעותיים ביותר באתר אינטרנט ומרכיב עיקרי שצריך לתת את הדעת עליו כאשר אנחנו יוצאים לפרויקט בניית אתר.
על התוכן להיות מועבר לגולש בצורה המקצועית והישירה ביותר וחשוב לכן לדעת כי זוהי טעות למלא את האתר במלל רק לשם כך שיהיה בו תוכן או לתת לדף מראה מלא ויפה.


למאמר המלא
אפיון אתר - כללי יסוד

אפיון אתר מגדיר מראש כמה אלמנטים חשובים והכרחיים עבור העסק שלנו וכיצד הוא יבוא לידי ביטוי בנוכחות שלו ברשת. אפיון אתר ייעשה בשיתוף החברה שבונה לכם את האתר, שתעניק גם מניסיונה הטכני (מה אפשרי ומה לא אפשרי) וגם מניסיונה השיווקי והתוכני (מה עובד ומה לא עובד באתרים בסדרי גודל דומים או בעסקים בתחומים המשיקים לשלכם).


למאמר המלא
אפיון פונקציונאלי

לאתר למידת החברה ובחירת הקונספט, מאופיין האתר לכל אורכו ומתוכננים כל המסכים השונים בו, עפ"י התפקוד שעליהם למלא, בדגש על יצירת ממשק משתמש נוח, יעיל וחווייתי. בתכנון זה באים לידי ביטוי עקרונות הנדסת אנוש, ארכיטקטורת מידע וקידום במנועי חיפוש שעיקרם שיפור תוצאות האתר בכל אחד מההיבטים.


למאמר המלא
פילוסופיית הגלישה ברשת

לגלוש ברשת זה בהחלט כיף גדול. מעניין. מרתק. מפתיע. מסעיר. מרגש. ממכר. כיום כל ילד בן שלוש כבר מכיר ויודע איך לגלוש, אך רק מעטים מבינינו, המבוגרים, יודעים כיצד באמת ניתן לנצל כהלכה את הכלי הנפלא הזה.


למאמר המלא
בניית אתרים על פי תקן W3C

אם אתם מתכננים בנייה או שדרוג של אתר, כדאי שתלמדו את המושג הבא ותזכרו אותו היטב: W3C. שלוש האותיות האלה יסייעו לכם לברור בין חברות בניית אתרים שונות, ולבחור מביניהן את המקצוענים ביותר. איך בדיוק? קראו ותבינו.


למאמר המלא
עיצוב אפליקציות

בשוק תחרותי בו מתמודדות אינסוף אפליקציות מתוחכמות וחדשניות על תשומת ליבו של הגולש, עיצוב הממשק הינו אחד מההיבטים הקריטיים ביותר להצלחתה של אפליקציית web


למאמר המלא
עיצוב ממשק משתמש – UI

הצלחתו של ממשק משתמש למערכת מידע כרוך בהגדרת אינטראקציה מדוייקת בין המשתמש למערכת. נוחות והצגה אינטואיטיבית של רכיבי מידע והנעות לפעולה מסתמכים על מיומנויות קוגניטיביות שונות, בסיסיות ומתקדמות, הנעוצות בהכרת קהל היעד, ניסיונו הקודם במערכות מסוג דומה ויכולתו להבין את ההגיון הראשוני המאפיין את השימוש במערכת, ומלווה את כל פעולותיו.


למאמר המלא
בנית אתרים תדמיתיים

אתר תדמיתי הינו כרטיס הביקור של הארגון בעולם הוירטואלי. הוא משמש להצגת אינפורמציה ראשונית אודות פעילות הארגון, השירותים או המוצרים אותם הוא מציע, אופיו ומטרותיו, שמהם מתרשם הגולש בזמן המתאים לו בטרם יצור קשר עם נציגיו. שם המשחק הוא – רושם ראשוני.


למאמר המלא
בניית אתרים קטלוגיים

אתר קטלוגי מיועד להצגת מגוון רחב של מוצרים באופן נוח וידידותי למשתמש, על מנת להבטיח שהגולש ימצא את מבוקשו במהירות וביעילות, ויקבל את האינפורמציה הדרושה לו בטרם יצור קשר עם החברה וימשיך בתהליך הרכישה.


למאמר המלא
פיתוח אפליקציות Web

אפליקציות מבוססות WEB מחליפות בהדרגה את התוכנות המקומיות ותופסות חלק הולך וגדל משוק התוכנה העולמי. עידן ה WEB 2.0, המבוסס על יכולותיו של הגולש לחלוק ולשתף מידע מכל סוג, בשילוב אורח החיים שאינו תלוי בזמן או מקום, מעודד גולשים רבים לנהל פעולות רבות ביישומי רשת ולקשר בינהם באופן פשוט וקל.


למאמר המלא
מחקר ואסטרטגיה

למידה נרחבת של מבנה החברה, אופייה, מומחיותה ויתרונותיה, וכן פלח השוק בו היא פועלת הינם תנאי הכרחי ליצירת אתר יעיל המציג את הארגון ומשרת את מטרותיו. המידע הנאסף משמש למיפוי והכרת סוגי המשתמשים באתר ולהגדרת חוויית המשתמש המתאימה עבור כל אחד מהם.


למאמר המלא
בניית קונספט

הקונספט הוא הרעיון הכללי העומד מאחורי האתר ומגדיר את מבנהו ועיצובו. בשלב זה נקבעים דרכי ביצוע הפעולות, שיטת הניווט ואיתור המידע בכל אחד מחלקי האתר, מוגדרות הפונקציות שעליו למלא ונבחנות שפות גראפיות ואסתטיות המתאימות לקהל היעד.


למאמר המלא
אפיון פונקציונאלי

לאתר למידת החברה ובחירת הקונספט, מאופיין האתר לכל אורכו ומתוכננים כל המסכים השונים בו, עפ"י התפקוד שעליהם למלא, בדגש על יצירת ממשק משתמש נוח, יעיל וחווייתי. בתכנון זה באים לידי ביטוי עקרונות הנדסת אנוש, ארכיטקטורת מידע וקידום במנועי חיפוש שעיקרם שיפור תוצאות האתר בכל אחד מההיבטים.


למאמר המלא
פיתוח אתרי אינטרנט בדגש לשלבי ייעוץ וליווי מיזמי אינטרנט

מיזמי אינטרנט הינם דרך נפלאה למצוא עיסוק חדש ומעניין וליצור הכנסה נוספת, והם תופעה הולכת ומתרחבת משנה לשנה. רעיונות טובים יכולים להתפתח לאתרים בעלי מודלים כלכלים מצליחים, אך הדרך לשם ארוכה ורצופת אי ודאויות רבות.


למאמר המלא
עיצוב אתרים מעולים בזירות תחרותיות

 השוק האינטרנטי התחרותי והמתפתח מציב דרישות גבוהות ואתגרים מורכבים לנוכח ההתעצמות הטכנולוגית המהירה. בעלי עסקים מקוונים נלחמים על תשומת לבם של הגולשים והלקוחות הפוטנציאליים ומשקיעים משאבים רבים בפיתוח אסטרטגיות שיווקיות מתקדמות ופורצות דרך.


למאמר המלא
Nopcommerce משנה את כללי המשחק
Nopcommerce הינה פלטפורמה בקוד פתוח למסחר אינטרנטי, שהוצגה לנו בשנת 2008 ע"י Microsoft ומאז ועד היום הפכה לפלטפורמה פופולרית על ידי בעלי עסקים המבקשים להקים אתרי סחר ברשת המקוונת
למאמר המלא
Nopcommerce היתרונות והחסרונות של המערכת
לנוחיותכם בנינו טבלה המכילה חלק מיתרונות הפלטפורמה כך שתוכלו לברור ולבחור את המערכת המתאימה עבור אתר הסחר שלכם.
למאמר המלא
מג'נטו היתרונות והחסרונות של המערכת
הכירו את יתרונות מערכת ה Magento אשר ימירו את המוצרים בחנות להכנסות.
למאמר המלא
לקוחות ופרויקטים
רשימת הלקוחות של cdtech כוללת מעל 400 חברות במגוון תעשיות.
פרויקטים נבחרים
סיפורי הצלחה

בניית אתרים
קרא בהרחבה אודות השלב הראשון במסע המקוון של העסק שלך – הקמת האתר עצמו.

פרטים נוספים
צור עימנו קשר על-מנת להיפגש עם המומחים שלנו ולקבל פרטים נוספים אודות ה- Web Agency

הצעת מחיר
צור קשר
שירות לקוחות
מפת האתר
מסחר אלקטרוני
מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית
סחר אלקטרוני – מאמרים
Web Agency
פתרונות אינטרנט
בניית אתר
פיתוח אפליקציות מובייל
ליווי מיזמים
מערכת ניהול תוכן
עיצוב אתרים
תיק עבודות
אתר מסחר אלקטרוני
פורטל תוכן
אתר תדמית ומותג
אמרו עלינו
קלאסיקות
S.Wear
מוזיאון משואה
Aquatopia
קבוצת עמל
© כל הזכויות שמורות
Signed By  cdtech אופטיוייז שיווק באינטרנט
Content
צור קשר
שם מלא *
טלפון *
דוא''ל
חברה
פרטים
שלח
preloader
פנייתך נשלחה אל cdtech.

נחזור אליך בהקדם.

תודה ויום טוב.
פנייתך נתקלה בבעיה בלתי צפוייה.

אנא נסה שוב במועד מאוחר יותר.

תודה ויום טוב.