חיפוש באתר
 
Portfolio
תיק עבודות
פרוייקטים נבחרים
בין לקוחותינו
סיפורי הצלחה
אמרו עלינו
תיק עבודות
אמרו עלינו
ענת בנבנישתי
מנהלת מח' מערכות מידע
קבוצת עמל
הרחב
לפני כשנה זכתה רשת עמל במכרז של משרד התחבורה, להפעלת חלק ממערך קורסי הנהיגה הנכונה בישראל.

כחלק מההיערכות המסיבית אליה נדרשנו, יצאנו גם לבחירת ספק טכנולוגי אשר ילווה אותנו בפן האינטרנטי של הפרויקט. לצד היבטים שיווקיים ותדמיתיים כלל פן זה היבטים טכנולוגיים מאתגרים, אשר עיקרם פיתוח שכבה אינטרנטית אשר תאפשר קבלת מידע ורישום מקוון לקורסים.

לקראת תחילת העבודה, פגשנו בחברת cdtech, ובהחלטה של הרגע האחרון בחרנו בה, לאור ניסיונה העשיר בפרויקטים המשלבים אינטגרציה עם מערכות ארגוניות ובפרויקטים אינטרנטיים מורכבים בפרט. דרשנו מ-cdtech כניסה מהירה ועצמאית לפרויקט, תוך העמדת גרסה ראשונה בזמן קצר ביותר. דרישות אלו באו לידי ביטוי בעבודה מרתונית ומאומצת במיוחד.

כיום, לאחר השקה מוצלחת במיוחד של הפרויקט, אני יכולה להעיד בפה מלא כי הבחירה ב-cdtech הוכיחה את עצמה. הצוות המיומן הגיש תוצרים מעולים בזמן קצר ביותר, תוך מענה על הצד הטוב ביותר לכל שינוי והפתעה. האפיון והעיצוב בוצעו במדויק, וההתמודדות עם האתגרים הטכנולוגיים בוצעה באופן מרשים.

אני משוכנעת כי זהו אינו הפרויקט האחרון שלנו עימם.
File
רונן בן חיים
מנהל שיווק
כיתן
הרחב
מרגע שהתחלנו את העבודה אתכם ידענו שבחרנו נכון. עברנו יחד כברת דרך ארוכה ומתחילתה זכינו ליחס מקצועי ואדיב.

מודים לכם מקרב לב על ההבנה, היצירתיות, החשיבה קדימה, השירות והתמיכה יוצאי הדופן.

עזרתם ועדיין עוזרים לשפר ולקדם את פני החברה. נמשיך בשיתוף פעולה פורה ומוצלח בקידום האתר ובפרויקטים חדשים.

קרן עמרני
מנהלת תחום דיגיטל
בן & ג'ריס ישראל
הרחב
לאחר שנתיים של עבודה מוצלחת ומלאת פעילות, אנו רוצים להודות לחברת סידיטק על השירות והתמיכה שאנחנו מקבלים לאורך כל הדרך.

חברת cdtech בנתה לנו אתר אינטרנט שעומד בסטנדרטים הגבוהים של החברה העולמית ויחד עם זאת מותאם לדרישות שלנו לשוק המקומי. האתר מנוהל בממשק ניהול ידידותי ונוח לתפעול וכל זאת בליווי הדרכה צמודה.

מעבר לכך, היינו רוצים להודות באופן אישי לרחלי מלאכי על טיפול מסור, אישי ומקצועי תוך מתן מענה מהיר ויצירתי לצרכים שהועלו.

אנו ממליצים בחום על עבודה עם cdtech.
File
יורם שדה
סמנכ"ל פיננסים ו –IT
HOME SKINOVATIONS
הרחב
אנו מודים לכם על השירות המסור והמקצועי שהביא לעליית האתר החדש שלנו לאוויר במועד ובאיכות שהצבנו יחדיו. האתר משתלב בהשקעה עצומה שאנחנו משקיעים בהשקת המוצרים שלנו בארה"ב וקנדה, ואירופה ויפן.

המהפך שהובלתם בעיצוב ובפונקציונאליות של האתר סייע ביכולת שלנו לצמוח במהירות. התלבטנו רבות אם לפתח את האתרים שלנו בישראל עבור חברות הבנות שלנו בצפון אמריקה, יפן ואירופה. כל אחת מהן לחצה על פיתוח עצמי. החלטנו בעזרת הרבה ביטחון עצמי ששידרתם ודוגמאות של אתרים שפיתחתם, לפתח את האתרים בישראל איתכם. אנחנו יודעים היום שבחרנו נכון.

כולנו מקווים שהתוצאות ושביעות הרצון של העובדים שלנו בחו"ל יוכיחו זאת. אנחנו רואים בכם ספק אסטרטגי שמאפשר לנו לצמוח בכל העולם. עוד הרבה לפנינו ואנו משוכנעים שתוך שמירת מודל עבודה של "Win-Win" נדע להשיג את כל המטרות והיעדים שיוצבו בפנינו.
שמוליק בן שבת, CEO
וענת טל מנהלת הפרוייקט
Seacretspa Int
הרחב
בשבילנו אתם יותר מחברת פיתוח, אתם שותפים להצלחה שלנו.

האכפתיות שלכם מכל הליך/פיתוח ומהצלחתו הייתה נוכחת ואחת הסיבות שכדאי לעבוד אתכם.

פיתוח אתר בינלאומי, לחברה מורכבת מאוד עם צרכים מיוחדים ופיתוחים מיוחדים כשלנו, הוא אתגר רציני ואין ספק שעמדתם באתגר בהצלחה, ביושר ובכבוד.

תמיד נעים לעבוד איתכם, החל מהמנכ"ל ועד למפתח "הזוטר".
סביבת עבודה נעימה ויכולת להגיע לפיתרון ופשרה הייתה והינה אחת מאבני היסוד של הצלחת הפרוייקט שלנו. אנו מודים לכם על בנית אתר מדהים, עם יכולות רבות ויכולת פיתוח מעולה למשך היכולות הללו ויכולות נוספות.

שמחים על שיתוף הפעולה ועל שבחרנו בכם.
דני באומן
בעלי אתר
e-conomics
הרחב
לפני מספר שנים, נולד אצלי החזון של הקמת פורטל e-conomics. החזון נולד אצלי מתוך הבנה עמוקה של צרכי הסטודנטים לכלכלה בישראל ומתוך רצון לייצר פלטפורמה שתספק צורך זה על הצד הטוב ביותר, ותשלים הטב את עיסוקיי האחרים בתחום הוראת הכלכלה.

לאחר בחינה של שורה ארוכה ומרשימה של ספקי אינטרנט, אשר בהם ניסיתי למצוא את החזון, רוח היזמות והניסיון הנכון, החלטתי לצאת לדרך עם צוות cdtech.

עבדנו על האתר תקופה ארוכה מאוד ויחד הצלחנו לבנות אתר שמשקף לגמרי את היעדים והמטרות שהצבנו לעצמנו בראשית הדרך. היום אני נתקל שוב ושוב בחברות וביזמים שמתרשמים מאוד מהתאר ושואלים מי החברה אשר בנתה לי את האתר.

היום, לאחר מספר שנים בהם פורטל e-conomics עושה חיל, אני יכול למור בוודאות כי בחרתי היטב. cdtech מהווה שותף אמיתי לדרך אליה יצאתי: הקמת האפליקציה בוצעה על הצד הטוב ביותר, פלטפורמת העבודה עימה אני עובד באופן תדיר הינה אמינה ונוחה לשימוש, והשירות היומיומי לו אני זוכה ממנהלת הלקוחות ומכל שאר הצוות- תמיד חיובי, מהיר ונעים.

מעבר לכך, כשותפים לעשייה המקוונת שלי, אני מרגיש שמצאתי בית חם, ושאני לא לבד במערכה: יחד איתי, הצוות משפר את האתר באופן שוטף וגורם לו להגיע ליעדים הגבוהים ביותר.
File
נדב אמרנט
מנכ"ל
פרוספק
הרחב
חברת פרוספק הינה חברה ביוטכנולוגית הממוקמת בפארק המדע ברחובות מזה כ-14 שנה. פרוספק נמנית בין חלוצי חברות הביו-טק בישראל המייצרת חלבונים ואחת החברות המובילות בעולם באספקת מגוון רחב של חלבונים שונים למגזר המדעי, האקדמי, המחקרי והביו פרמצבטי.

חברת סי.די.טק מספקת את מגוון שירותיה (עיצוב, בניה, קידום, אחסנה, אבטחה וכמובן מסחר אלקטרוני) לחברת פרוספק מזה כ 4 שנים. חברת סי.די.טק מלווה את פרוספק במסירות רבה, אוזן קשבת וביעילות.

סי.די.טק בנתה ופיתחה עבורנו את אתר האינטרנט http://www.prospecbio.com/ אשר כולל בסיס נתונים רחב מאוד (למעלה מ-3500 מוצרים) ומסחר אונליין.

אתר האינטרנט כולל עגלת קניות מורכבת הכוללת אופציות שונות להזמנה ומחשבון שילוח בינלאומי.

האתר עלה לאוויר ע"פ דרישותינו הן מבחינת עיצוב, אבטחה ובניית ממשק משתמש הידידותי לצרכינו.

ברצוננו לציין כי השרות של צוות סי.די.טק אדיב מקצועי ומסור. השירות אשר ניתן לנו מהיר והמענה אנושי, גם בשעות לא שגרתיות.

ראוי לציין לשבח את אשר גרינוולד אשר תכנת ופיתח עבורנו את אתר האינטרנט ורחלי אביטל שעובדת מולנו ומבצעת את תפקידה על הצד הטוב ביותר, תוך מתן יחס אישי ,ביצוע שינויים מיידים שנדרשים ותחזוקה שוטפת של אתר פרוספק.

חברת פרוספק-תני טכנוג'ין מאוד מרוצה מההחלטה שקיבלה בשנת 2007 לעבוד עם חברת סי.די.טק.

המשך שיתוף פעולה פורה.
File
אלי אביבי
סמנכ"ל שיווק ומכירות
מעוז תעשיות
הרחב
רועי, אתמול השקנו את האתר החדש של החברה. האתר מעוצב וערוך ברמה גבוהה ומכובדת, אשר תורמת תרומה חשובה למיצוב החדש של החברה. רציתי להודות לצוות ולך באופן אישי על המקצועיות והסבלנות בה התנהל הפרויקט. אנא הודה לצוות בשמי.
לקוחות ופרויקטים
רשימת הלקוחות של cdtech כוללת מעל 400 חברות במגוון תעשיות.
פרויקטים נבחרים
סיפורי הצלחה

בניית אתרים
קרא בהרחבה אודות השלב הראשון במסע המקוון של העסק שלך – הקמת האתר עצמו.

פרטים נוספים
צור עימנו קשר על-מנת להיפגש עם המומחים שלנו ולקבל פרטים נוספים אודות ה- Web Agency

הצעת מחיר
צור קשר
שירות לקוחות
מפת האתר
מסחר אלקטרוני
מסחר אלקטרוני
חנות וירטואלית
סחר אלקטרוני – מאמרים
Web Agency
פתרונות אינטרנט
בניית אתר
פיתוח אפליקציות מובייל
ליווי מיזמים
מערכת ניהול תוכן
עיצוב אתרים
תיק עבודות
אתר מסחר אלקטרוני
פורטל תוכן
אתר תדמית ומותג
אמרו עלינו
קלאסיקות
S.Wear
מוזיאון משואה
Aquatopia
קבוצת עמל
© כל הזכויות שמורות
Signed By  cdtech אופטיוייז שיווק באינטרנט
Content
צור קשר
שם מלא *
טלפון *
דוא''ל
חברה
פרטים
שלח
preloader
פנייתך נשלחה אל cdtech.

נחזור אליך בהקדם.

תודה ויום טוב.
פנייתך נתקלה בבעיה בלתי צפוייה.

אנא נסה שוב במועד מאוחר יותר.

תודה ויום טוב.